Про нас
Така Краса - інтернет-магазин натурального каміння, бісеру, вишивки, фурнітури для біжутерії та товарів для рукоділля в Чернігові.

Ми - команда, яка дуже відповідально ставиться до своїх обов'язків, адже ми розуміємо, що купівля товару у нас це не просто купівля товару. Це те, що повинно робити вас більш щасливою людиною. Саме тому ми завжди акуратно збираємо ваші замовлення, надійно їх запаковуємо і в найкоротший термін відправляємо власнику.

Всі товари, що доступні для замовлення у нас на сайті, є у нас в наявності і зберігаються на нашому власному складі. Тому якщо ви знайшли у нас щось, що потрібно вам "на вчора", то ви потрапили куди треба!

Ми дотримуємось ідеї, що рукоділля має бути доступне усім, тому в нашому магазині товари продаються з мінімальними роздрібними націнками.

Ми завжди відкриті для вас, з нами завжди можна поспілкуватись в соціальних мережах ФейсбукInstagram чи звернутись із запитанням у Viber.

Ми з радістю допоможемо підібрати потрібний колір бісеру чи нитки або розмір стрази до прикраси, адже Така Краса - це твоя рукодільна скарбничка!