Оплата і доставка товарів


Відправки здійснюємо зранку у понеділок, середу та п'ятницю лише Новою поштою. Тимчасово Укрпоштою посилки не відправляємо.


  • Ваші замовлення відправляємо щодня з понеділка по п'ятницю, окрім святкових днів.
  • Залишок товарів на нашому складі збігається з кількістю, що вказана на сайті.
  • Оформлене замовлення - це гарантія, що потрібні вам товари заброньовані вами та зняті з продажу.
  • Оплачені замовлення надходять в обробку у першу чергу, тому, якщо вам терміново, можна не чекати повідомлення від магазину, а оплатити замовлення на реквізити, що надійшли вам в електронному листі, або скористатися способом оплати Visa / Mastercard.
  • Безкоштовної доставки зараз немає.
  • Мінімальної суми замовлення немає, але до замовлень на суму до 350 ₴ додається доплата 10 ₴ОПЛАТА


Оплата замовлення можлива наступними способами:


Повна передоплата на картку. Після оформлення замовлення протягом трьох днів ви можете оплатити його поповненням картки або банківського рахунку будь-яким зручним для вас способом, наприклад, через термінал самообслуговування, касу банку або систему Приват24, додаток monobank, Portmone, SendMoney тощо. Номер картки для переказу ви отримаєте на електронну пошту в листі про успішне оформлення замовлення. У робочий час інформацію з номером картки ми дублюємо у viber / смс повідомленні на ваш телефон.


Visa / MasterCard. Оплата замовлення здійснюється банківською карткою будь-якого банку. Під час оформлення замовлення ви будете перенаправлені на сайт безпечних платежів Wayforpay, де ви зможете оплатити замовлення. У вашої картки повинна бути відкрита можливість оплати в інтернеті, платіжна система стягує комісію.


Будь ласка, сповістіть нас про сплату у вайбер, телефоном або повідомленням - у деяких випадках це прискорить відправку вашого замовлення.


 


ДОСТАВКА


Всі посилки застраховані на суму товарів у замовленні.


Пропонуються наступні види доставки:


Укрпошта. Тимчасово не доступна.


Нова пошта. Вартість від 50 ₴, залежить від ваги та суми замовлення. При виборі цього способу доставки необхідно вказати номер відділення Нової пошти, населений пункт а також прізвище, ім'я та номер мобільного телефону одержувача. При відправці Новою Поштою вартість доставки оплачується покупцем самостійно при отриманні замовлення у відділенні Нової пошти.


Міжнародна доставка. Тимчасово не доступна.
Дата останнього внесення змін в розділ "Оплата і доставка" 17.06.2022