Вітаємо з Днем Незалежності України!

З 24 по 26 серпня вихідні. Всі замовлення, оплачені в ці дні, будуть відправлені у вівторок в першу чергу.

Оплата і доставка товарів



  • Залишок товарів на нашому складі збігається з кількістю, що вказана на сайті.
  • Оформлене замовлення - це гарантія, що потрібні вам товари заброньовані вами та зняті з продажу.
  • Оплачені замовлення надходять в обробку у першу чергу, тому, якщо вам терміново, можна не чекати повідомлення від магазину, а оплатити замовлення на реквізити, що надійшли вам в електронному листі.
  • Посилка поїде того ж дня, якщо оплата була до 12:00, якщо оплата прийшла пізніше - наступного робочого дня.
  • Ми відправляємо ваші замовлення щодня з понеділка по суботу.
  • Мінімальної суми замовлення немає, але до замовлень на суму до 250 грн. додається плата за упаковку 5 грн.



ОПЛАТА


Оплата замовлення можлива наступними способами:


Повна передоплата на картку Приватбанку, Ощадбанку або Монобанку. Після оформлення замовлення протягом трьох днів ви можете оплатити його поповненням вибраної при замовлення картки будь-яким зручним для вас способом, наприклад, через термінал самообслуговування, касу банку або системи Приват24 та Ощад24/7, додаток monobank, Portmone, SendMoney тощо. Номер картки для переказу ви отримаєте на електронну пошту в листі про успішне оформлення замовлення. У робочий час інформацію з номером картки ми дублюємо в смс повідомленні на ваш телефон.


Часткова передоплата. За вашим бажанням можлива часткова передоплата замовлення - 100 гривень на обрану при оформленні замовлення картку, а решту суми сплачуйте при отриманні посилки (післяплата). У разі, якщо протягом п'яти днів посилку на пошті покупець не забирає, магазин оплачує дорожні витрати з раніше перерахованих 100 гривень. Важливо: послуга післяплати на пошті платна. Тому при виборі цього способу оплати замовлення додаткова вартість поштових послуг становитиме: 20 грн. + 2% від переданої суми Новою поштою або від 10 грн. Укрпоштою.


Visa / MasterCard. Без комісії навіть при використанні кредитних коштів! Оплата безпосередньо в момент замовлення банківською карткою Visa або Mastercard будь-якого банку. Після успішного оформлення замовлення ви будете перенаправлені на сайт безпечних платежів LiqPay, де необхідно буде вказати дані вашої платіжної карти і підтвердити оплату. Якщо оплата не вдалася (наприклад, недостатньо коштів), вам необхідно буде скористатися іншим способом оплати. У вашої картки повинна бути відкрита можливість оплати в інтернеті.



Будь ласка, сповістіть нас про сплату у вайбер, телефоном або повідомленням - у деяких випадках це значно прискорить відправку вашого замовлення.


 


ДОСТАВКА


Всі посилки застраховані на суму товарів у замовленні.


Пропонуються наступні види доставки:


Укрпошта. Вартість від 20 грн., залежить від ваги, суми замовлення та регіону доставки. При виборі цього способу доставки замовлення буде відправлено Укрпоштою за тарифом Стандарт на адресу, вказану при оформленні замовлення, тому будьте уважні при заповненні форми. Вартість доставки оплачується покупцем самостійно при отриманні замовлення у відділенні Укрпошти.


Нова пошта. Вартість від 40 грн., залежить від ваги та суми замовлення. При виборі цього способу доставки необхідно вказати номер або адресу відділення Нової пошти, а також прізвище, ім'я та номер мобільного телефону одержувача. При відправці Новою Поштою вартість доставки оплачується покупцем самостійно при отриманні замовлення у відділенні Нової пошти. Будь ласка, зверніть увагу: якщо об'ємна вага посилки перевищуватиме 1 кг (наприклад, пряжа), Нова пошта додатково може упакувати це відправлення в картонну коробку, вартість якої автоматично буде додана до вартості доставки. 


Кур'єром за адресою в будь-який населений пункт. Доставка на домашню або робочу адресу здійснюється кур'єром Нової пошти в будь-яку точку України. Вартість такої доставки обійдеться вам 65 грн. (Що становить всього на 15-25 гривень більше, ніж доставка у відділення Нової пошти).
При виборі цього способу доставки вкажіть населений пункт, область і район, а також прізвище, ім'я, номер мобільного телефону та адресу, за якою потрібно доставити замовлення.


Доставка по всьому світу. Вартість доставки залежить від ваги посилки і розраховується індивідуально після складання замовлення. Приблизні тарифи за вагою:

до 250 грам - $5

250-500 грам - $8

500-1000 грам - $12

більше 1000 грам - від $18

При виборі цього способу доставки замовлення буде відправлено Укрпоштою наземним способом. Час доставки 8-45 днів. Після розрахунку вартості доставки на електронну пошту покупця відправляється рахунок, який можна оплатити за допомогою картки Visa або MasterCard. У разі, якщо до цього моменту замовлення ще не оплачено, вартість замовлених товарів також включається в виставлений рахунок. Після оплати рахунку магазин відправляє посилку і повідомляє покупцеві трек для відстеження.



Дата останнього внесення змін в розділ "Оплата і доставка" 21.08.2019