Канитель, паєтки, нитки

 


Канитель має дуже велику популярність у сучасних майстринь. Тоненькі кольорові закручені у спіральки дротики використовуються у вишивці для підкреслення дрібних деталей, окреслення контурів виробу або ж просто для створення об'ємного елементу в прикрасі.
Канитель буває різна: жорстка, м'яка, фігурна та трунцал. В залежності від виду вона використовується в тих чи інших техніках вишивки разом з бісером, паєтками, рубкою, склярусом та іншими матеріалами. Всі різновиди канителі ви можете купити у нас в рукодільній скарбничці Така Краса.
Країна походження цього витонченого матеріалу для вишивки є Індія. Декорування канителлю в Індії дуже ціниться, адже це ручна робота, майже ювелірна.
В Україні канитель зазвичай використовується для вишивки різноманітних прикрас з використанням технік золотого шиття. Останнім часом з використанням канителі створюється дуже багато брошок, кожна з яких унікальна і неповторна, а деякі з них вражають уявою і майстерністю виконання.
Якщо вам потрібно багато паєток виробництва ОАЕ, індійського та китайського виробництва, то їх також можна купити у нас. Паєтки є чудовим доповненням до будь-якої вишивки. Вдало підібрані до інших матеріалів, паєтки підкреслять вашу роботу, нададуть їй особливості, легкості та вишуканості. Використання паєток в люневільській вишивці надає візерункам блиску та шику. Крім того, якісні паєтки будуть прикрашати вашу роботу дуже довго, оскільки вони виготовлені зі щільного матеріалу та не бояться вологи.