Чим відрізняються німецький та китайський люневільські гачки

Так сталось, що посилки з люневільськими гачками від різних виробників ми отримали в один день. Спочатку розпакували замовлення з китайськими гачками. Першим враженням було - це ж треба, які вони маленькі і акуратні!

Другою розпакували посилку, де був люневільський гачок виробництва німецької фірми Addi. Перше враження - шок! Ні, ми отримали абсолютно новенький гарно і надійно запакований інструмент. Але точнісінько такий самий люневільський гачок ми щойно отримали від китайського виробника за ціною, яка ну зовсім інша!


Упаковка гачка AddiПорівняння ручок


При більш детальному огляді ми побачили, що в китайському люневільському гачку металева частина до дерев’яної ручки приклеєна за допомогою прозорого клею, який де-не-де поблискував на місті кріплення. Але коли ми дістали з упаковки люневільський гачок Addi, то теж побачили клей! Правда, його було менше.Клей на гачках


Ну добре, подумали ми. Може там хоч голки різні. І почали роздивлятись упаковки з голками.Упаковки голок


І як би неймовірно це не виглядало, але більш акуратними були упаковки саме в китайського виробника. Але ж всі ми розуміємо, що упаковка то не найголовніше, тому акуратно, щоб не переплутати, дістали всі голки і почали порівнювати. Як виявилось, переплутати їх було б важко, бо відмінності є, і помітні. Перша відмінність - голки фірми Addi трошки тонші ніж голки такого ж самого розміру китайського виробництва (на фото цього майже не видно). Але і ті, і інші легко фіксуються в будь-якій ручці, тому повністю взаємозамінні.Голки розміром 70 (ліворуч) та 90 (праворуч)


Друга відмінність - це головки. На перший погляд вони однакові, але якщо розглядати дві одразу, то різницю добре видно. Головка в китайської голки більш гостра і довга, в німецької - трошки скруглена і коротка.Головки голок Addi 120 (ліворуч ) та китайської 100 (праворуч)


В роботі головки поводять себе однаково - тканину пронизують без проблем, ходять легко і гладко, беруть нитку і виводять її теж без проблем. Правда, на стадії виведення нитки потрібен певний навик.

Незважаючи на те, что люневільський гачок китайського виробництва упакований в звичайний тоненький прозорий поліетиленовий пакетик, для навчання я придбаю собі саме його. Ручки і в китайського, і в німецького гачка, на наш погляд, абсолютно ідентичні. Голки відрізняються, але хто завадить купити потрібну голку будь-якого виробника до китайської ручки? Хоча, незрозуміло, чи взагалі є в цьому необхідність. Бо, як ми вже писали, вони працюють абсолютно однаково. Але, звісно, якщо до брендів є більша довіра, то потрібно купувати те, чому більше довіряєш. Можливо, відмінність брендового люневільського гачка буде помітна з часом, після тривалого використання.

І при нагоді ми обов’язково завеземо на продаж ще французький люневільський гачок, бо дуже хочеться потестувати ще й його.

Якщо ви маєте що додати до нашого огляду, то це можна зробити в коментарях нижче. Ми будемо дуже вдячні!

Люневільські гачки китайського та німецького виробництва можна придбати у нас в інтернет-магазині в розділі гачків для вишивки.


20.01.2019

   Можливо, вас зацікавить

Люневільський гачок Addi з трьома голками ЛГ01

Люневільський гачок Addi з трьома голками ЛГ01

Ціна вказана за комплект з ручки та трьох голок розміру 70, 90 та 120 (приблизна товщина 0.7 мм, 0.8..

699.00 грн. 899.00 грн.

Люневільський гачок з трьома голками ЛГ02

Люневільський гачок з трьома голками ЛГ02

Ціна вказана за комплект з ручки та трьох голок розміру 70, 90 та 100 (приблизна товщина 0.75 мм, 0...

199.00 грн. 255.00 грн.