Відео

Як нанизати намистини на шнур

Як нанизати намистини на шнур

Дуже часто нам кажуть, що не виходить нанизати намистини на шнур. Так, іноді це дійсно неможливо, особливо, якщо товщина шнура 1 мм, а отвір 0.8 мм. В цьому випадку треба або збільшити отвір намистини, або взяти більш тонкий шнур.

Але бувають випадки коли і шнур, і отвір одного розміру. Наприклад, як в корейському шнурі 0.8 мм і в намистинах натурального гранату, що на відео. І тоді теж виникають складнощі. Проте в цьому випадку можна вийти з ситуації. Для цього вам знадобляться гострі ножиці і манікюрний лак. Що з цим робити - дивіться на відео.


14.07.2018
Незвичне плетіння браслету Шамбала

Незвичне плетіння браслету Шамбала

Популярні браслеті-обереги Шамбала сьогодні плетуть усі. Дійсно, якщо ви не прогулювали уроки трудового навчання в школі, і маєте базові знання з плетіння макраме, то сплести браслет Шамбала для вас не складе ніяких труднощів! Головне, - вибрати гарнющі намистини і надійний шнур, що не перетреться в застібці.

Але настає момент, коли одинарний браслет Шамбала вже не такий цікавий, і хочеться сплести щось неординарне і стильне. В цьому випадку можна сплести подвійний чи потрійний браслет Шамбала. А можна й незвичний одинарний!

Відео розраховано на тих, хто вже знайомий з базовими навиками плетіння Шамбала. Приємного перегляду!

19.03.2016
Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)